Продукція > CINCON > CQB100W-110S48-CMFC
CQB100W-110S48-CMFC
CQB100W-110S48-CMFC Cincon
Datasheet_CQB100W_110S_CMFC_D_series.pdf
Виробник: Cincon
DC/DC Converters - Through Hole 100W 43-160Vin 48V 2.1A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CQB100W-110S48-CMFC CQB100W-110S48-CMFC Виробник : Cincon Electronics Co. LTD Datasheet-CQB100W-110S-CMFC-D-series.pdf Description: DC/DC CONVERTER 48V 101W