CQB50W12-72S24-CMFC Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: RAILWAY BRICK DC-DC CQB50W12-72S
Packaging: Box
Power (Watts): 50W
Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 2.1A
Voltage - Input (Min): 14V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAILWAY BRICK DC-DC CQB50W12-72S, Packaging: Box, Power (Watts): 50W, Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 2.1A, Voltage - Input (Min): 14V, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1.