CQE50W-24S12-DIN Cincon Electronics Co. LTD
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: BRICK DC-DC I/P:9-36VDC O/P:12V/
Power (Watts): 50W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 3.78" L x 1.57" W x 0.98" H (96.0mm x 40.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: DIN Rail
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, cURus
Current - Output (Max): 4.16A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
Написати відгук
Description: BRICK DC-DC I/P:9-36VDC O/P:12V/, Power (Watts): 50W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 3.78" L x 1.57" W x 0.98" H (96.0mm x 40.0mm x 25.0mm), Mounting Type: DIN Rail, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, cURus, Current - Output (Max): 4.16A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.
Інші пропозиції CQE50W-24S12-DIN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CQE50W-24S12-DIN CQE50W-24S12-DIN Виробник : Cincon Isolated DC/DC Converters - DIN Rail Mount DC-DC Converter, Quarter Brick with Heatsink, DIN Mount, 50 Watt, 4:1 Input Range, Single Output, 24VDC Input, 12VDC Output, 220uF/100V