CR10-4641F-T
CR10-4641F-T KYOCERA AVX Components
585b81bdd71a0.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Res Thick Film 0603 4.64K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR10-4641F-T Виробник : KYOCERA AVX Components Res Thick Film 0603 4.64K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R