CR105NP-120MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 2.45A 70 MOHM SMD
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 2.45A 20% SMD PWR INDUCTOR.
Інші пропозиції CR105NP-120MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR105NP-120MC Виробник : Sumida CR105-272938.pdf Fixed Inductors 12uH 2.45A 20% SMD PWR INDUCTOR