CR105NP-3R3MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 5A 18.2 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції CR105NP-3R3MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR105NP-3R3MC Виробник : Sumida CR105-272938.pdf Fixed Inductors 3.3uH 5A 20% SMD PWR INDUCTOR