CR105NP-471KC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM
Написати відгук
Fixed Inductors 470uH 0.42A 10% SMD PWR INDUCTOR.
Інші пропозиції CR105NP-471KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR105NP-471KC Виробник : Sumida CR105-272938.pdf Fixed Inductors 470uH 0.42A 10% SMD PWR INDUCTOR