CR105NP-7R5MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 7.5UH 3.3A 28.6 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 7.5uH 3.3A 20% SMD PWR INDUCTOR.
Інші пропозиції CR105NP-7R5MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR105NP-7R5MC Виробник : Sumida CR105-272938.pdf Fixed Inductors 7.5uH 3.3A 20% SMD PWR INDUCTOR