Продукція > KYOCERA AVX > CR10603T0050JTR
CR10603T0050JTR
CR10603T0050JTR KYOCERA AVX
AVX-CR-Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THE CR SERIES OF HIGH POWER CHIP
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: 150ppm/°C
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
Resistance: 50 Ohms
на замовлення 388 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THE CR SERIES OF HIGH POWER CHIP, Power (Watts): 2.5W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: 150ppm/°C, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), Resistance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR10603T0050JTR CR10603T0050JTR Виробник : KYOCERA AVX AVX-CR-Style.pdf High Frequency/RF Resistors 2.5W 50ohm 0603 5%
на замовлення 1203 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 50 Ohms