CR3100SC
CR3100SC Littelfuse Inc.
CRxxxx.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THYRISTOR 275V 250A DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 60pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 350V
Voltage - Off State: 275V
Voltage - On State: 5 V
Supplier Device Package: DO-214AA
Part Status: Obsolete
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 250 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 275V 250A DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 60pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 350V, Voltage - Off State: 275V, Voltage - On State: 5 V, Supplier Device Package: DO-214AA, Part Status: Obsolete, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 250 A.
Інші пропозиції CR3100SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR3100SC CR3100SC Виробник : Littelfuse Inc. CRxxxx.pdf Description: THYRISTOR 275V 250A DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Capacitance: 60pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 350V
Voltage - Off State: 275V
Voltage - On State: 5 V
Part Status: Obsolete
Current - Hold (Ih): 150 mA