CR32-33R2F-T
CR32-33R2F-T KYOCERA AVX Components
585b81bdd71a0.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Res Thick Film 1206 33.2 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR32-33R2F-T Виробник : KYOCERA AVX Components Res Thick Film 1206 33.2 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R