CR321503FT
CR321503FT KYOCERA AVX Components
585b81bdd71a0.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Res Thick Film 1206 150K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CR321503FT CR321503FT Виробник : AVX cr10.pdf Res Thick Film 1206 150K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R