Продукція > VISHAY > CRA06E08320K0FTA
CRA06E08320K0FTA
CRA06E08320K0FTA Vishay
cra06es.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film Array 20K Ohm 1% ±100ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206, Resistance (Ohms): 20k, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRA06E08320K0FTA CRA06E08320K0FTA Виробник : Vishay Dale CRA06E.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206
Resistance (Ohms): 20k
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 4
товару немає в наявності
Resistance (Ohms): 20k
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 4
товару немає в наявності
CRA06E08320K0FTA CRA06E08320K0FTA Виробник : Vishay / Dale CRA06E.pdf Resistor Networks & Arrays 8Term 20Kohms 1% Convex