Продукція > VISHAY DALE > CRA06E08322R0FTA
CRA06E08322R0FTA
CRA06E08322R0FTA Vishay Dale
cra06es.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 22ohms 1% 8Pin.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRA06E08322R0FTA CRA06E08322R0FTA Виробник : Vishay / Dale cra06es-73101.pdf Resistor Networks & Arrays 22ohms 1% 8Pin