Продукція > VISHAY DALE > CRA06E0833K01FTA
CRA06E0833K01FTA
CRA06E0833K01FTA Vishay Dale
cra06es.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 4 RES 3.01K OHM 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 3.01Kohms 1% 8Pin.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRA06E0833K01FTA CRA06E0833K01FTA Виробник : Vishay / Dale cra06es.pdf Resistor Networks & Arrays 3.01Kohms 1% 8Pin