CRC9-SMA-150
CRC9-SMA-150 SR Passives
Код товару: 124069
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: SR Passives
Тип, серія: CRC9-SMA
у наявності 19 шт:
13 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRC9-SMA-150 CRC9-SMA-150 Виробник : SR PASSIVES Category: GSM antennas
Description: Cable-adapter; -40÷85°C; 150mm; CRC9,SMA
Type of communications modules accessories: cable - adapter
Operating temperature: -40...85°C
Cable length: 0.15m
Cable/adapter structure: CRC9; SMA
на замовлення 16 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
З цим товаром купують
ST-010/R Клема червона
4 Додати до обраних Обраний товар
ST-010-R-ds.pdf
ST-010/R Клема червона
Виробник: Ninigi
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Клеми
Опис: Клема ножова на провід
Призначення: Ізольовані конектори
Розріз провода та ін.розміри: 0,5...1 mm²
Колір: червоний
Розмір: 6,3 mm
Монтаж: На провід
Тип наконечника: Плоский
у наявності: 166 шт
65 шт - РАДІОМАГ-Київ
73 шт - РАДІОМАГ-Львів
28 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 6
Гніздо живлення 2,1 * 5,5 блочне (PC-G2.1, GNI0115-1)
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Гніздо живлення блочне 2,1 * 5,5 мм
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 3
Серія роз’єма: DC Роз'єми
Монтаж: на корпус
Розмір контакту: 5,5 / 2,1 mm
товару немає в наявності
Антена 2400...2500МГц, 7dBi. BY-2400-05-07 2.4G SMA Beyondoor
BY-2400-05-07-datasheet.pdf
Виробник: Beyondoor
Корпусні та встановлювальні вироби > Антени
Стандарт: 2.4 ГГц
Виконання: зовнішня
Опис: Антена WiFi. Опір: 50 Ohm, підсиленя: 7dBi. VSWR ≤1.5. Загальна довжина антени: 260mm.
Підсилення, dBi: 7 dBi
Кабель та роз’єми: SMA
Вид антени: WiFi
у наявності: 21 шт
15 шт - склад
очікується: 20 шт
20 шт - очікується
Антена 2400...2500МГц, 5dBi. BY-2400-05-05 2.4G SMA Beyondoor
BY-2400-05-05-datasheet.pdf
Виробник: Beyondoor
Стандарт: 2.4 ГГц
Виконання: зовнішня
Опис: Антена: Wifi(2.4G). Опір: 50 Ohm, підсиленя: 5dBi. Загальна довжина: 195mm.
Підсилення, dBi: 5 dBi
Кабель та роз’єми: SMA
Вид антени: WiFi
у наявності: 30 шт
21 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
4 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Клемник DG126-5.0-03P-14-00A (H) 3конт., зелений, шліц (Degson)
DG126.pdf
Виробник: Degson
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Клемники
Короткий опис: Прямий клемник, крок: 5,0мм, к-сть контактів: 03P, напруга/струм: 300V/10A, під провід: 26-14AWG 1,5мм.кв
Крок, мм: 5 mm
Норма упаковки: MOQ: 8400pcs
Тип роз’єму: Клемник гвинтовий на PCB
Номінальний струм: 10 А