Продукція > VISHAY DALE > CRCW0100100KJREL
CRCW0100100KJREL
CRCW0100100KJREL Vishay Dale
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 100K OHM 5% 1/32W 01005
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm)
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100K OHM 5% 1/32W 01005, Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1005, Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm), Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0100100KJREL CRCW0100100KJREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES SMD 100K OHM 5% 1/32W 01005
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Resistance: 100 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
CRCW0100100KJREL CRCW0100100KJREL Виробник : Vishay crcw01005e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 100Kohm 5% 250ppm 0.031watts
Мінімальне замовлення: 32
CRCW0100100KJREL CRCW0100100KJREL Виробник : Vishay / Dale crcw01005e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 100Kohm 5% 250ppm 0.031watts
Мінімальне замовлення: 31
CRCW0100100KJREL CRCW0100100KJREL Виробник : Vishay crcw01005e3.pdf Res Thick Film 01005 100K Ohm 5% 0.031W(1/32W) ±250ppm/°C Pad SMD T/R