Продукція > VISHAY > CRCW010010K0FREL
CRCW010010K0FREL
CRCW010010K0FREL VISHAY
crcw01005e3.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - CRCW010010K0FREL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 kohm, ± 1%, 31.25 mW, 01005 [Metrisch 0402]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 01005 [Metrisch 0402]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 31.25mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 10kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 250ppm/K
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRCW e3 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 15V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CRCW010010K0FREL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 kohm, ± 1%, 31.25 mW, 01005 [Metrisch 0402], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 01005 [Metrisch 0402], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 31.25mW, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 10kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 250ppm/K, Produktlänge: 0.4mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CRCW e3 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 15V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.2mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW010010K0FREL CRCW010010K0FREL Виробник : VISHAY crcw01005e3.pdf Description: VISHAY - CRCW010010K0FREL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 kohm, ± 1%, 31.25 mW, 01005 [Metrisch 0402]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 31.25mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 10kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 0.4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRCW e3 Series
Nennspannung: 15V
Produktbreite: 0.2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 156
CRCW010010K0FREL CRCW010010K0FREL Виробник : Vishay / Dale crcw01005e3-1762154.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 10Kohm 1% 250ppm 0.031watts
Мінімальне замовлення: 17
CRCW010010K0FREL CRCW010010K0FREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES SMD 10K OHM 1% 1/32W 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms