Продукція > VISHAY > CRCW010010K0JREL
CRCW010010K0JREL
CRCW010010K0JREL Vishay
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay
Thick Film Resistors - SMD 01005 10Kohm 5% 250ppm 0.031watts
на замовлення 29509 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW010010K0JREL CRCW010010K0JREL Виробник : Vishay / Dale crcw01005e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 10Kohm 5% 250ppm 0.031watts
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
CRCW010010K0JREL CRCW010010K0JREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES SMD 10K OHM 5% 1/32W 01005