Продукція > VISHAY / DALE > CRCW010015K0FREL
CRCW010015K0FREL
CRCW010015K0FREL Vishay / Dale
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 01005 15Kohms 1% 250ppm 0.031watts
на замовлення 19086 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW010015K0FREL CRCW010015K0FREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES 15K OHM 1% 1/32W 01005
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20