Продукція > VISHAY DALE > CRCW0100220RFREL
CRCW0100220RFREL
CRCW0100220RFREL Vishay Dale
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 220 OHM 1% 1/32W 01005
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm)
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms
на замовлення 19635 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 220 OHM 1% 1/32W 01005, Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1005, Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm), Part Status: Active, Resistance: 220 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0100220RFREL CRCW0100220RFREL Виробник : Vishay / Dale VISH_S_A0011831033_1-2572231.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 220ohms 1% 250ppm 0.031watts
CRCW0100220RFREL CRCW0100220RFREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES 220 OHM 1% 1/32W 01005
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms