Продукція > VISHAY DALE > CRCW010024K0FREL
CRCW010024K0FREL Vishay Dale
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 24K OHM 1% 1/32W 01005
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Thick Film Resistors - SMD 01005 24Kohm 1% 250ppm 0.031watts.
Інші пропозиції CRCW010024K0FREL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW010024K0FREL CRCW010024K0FREL Виробник : Vishay / Dale crcw01005e3-1149660.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 24Kohm 1% 250ppm 0.031watts