Продукція > VISHAY > CRCW010031K6FREL
CRCW010031K6FREL
CRCW010031K6FREL Vishay
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay
Thick Film Resistors - SMD 01005 31.6Kohms 1% 250ppm 0.031watts
на замовлення 13327 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 31.6K OHM 1% 1/32W 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1005, Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm), Resistance: 31.6 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW010031K6FREL CRCW010031K6FREL Виробник : Vishay / Dale crcw01005e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 31.6Kohms 1% 250ppm 0.031watts
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
CRCW010031K6FREL CRCW010031K6FREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES 31.6K OHM 1% 1/32W 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm)
Resistance: 31.6 kOhms