Продукція > VISHAY / DALE > CRCW010033R0FREL
CRCW010033R0FREL
CRCW010033R0FREL Vishay / Dale
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 01005 33ohms 1% 250ppm 0.031watts
на замовлення 39695 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW010033R0FREL CRCW010033R0FREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES 33 OHM 1% 1/32W 01005