Продукція > VISHAY DALE > CRCW01004K30FREL
CRCW01004K30FREL Vishay Dale
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 4.3K OHM 1% 1/32W 01005
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Thick Film Resistors - SMD 01005 4.3Kohm 1% 250ppm 0.031watts.
Інші пропозиції CRCW01004K30FREL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW01004K30FREL CRCW01004K30FREL Виробник : Vishay / Dale crcw01005e3-1149660.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 4.3Kohm 1% 250ppm 0.031watts