Продукція > VISHAY DALE > CRCW01004K70JREL
CRCW01004K70JREL
CRCW01004K70JREL Vishay Dale
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 4.7K OHM 5% 1/32W 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm)
Resistance: 4.7 kOhms
на замовлення 12347 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 4.7K OHM 5% 1/32W 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±5%, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1005, Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm), Resistance: 4.7 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW01004K70JREL CRCW01004K70JREL Виробник : Vishay / Dale crcw01005e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 4.7Kohms 5% 250ppm 0.031watts
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
CRCW01004K70JREL CRCW01004K70JREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES 4.7K OHM 5% 1/32W 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1005
Resistance: 4.7 kOhms