Продукція > VISHAY DALE > CRCW010056K0FREL
CRCW010056K0FREL
CRCW010056K0FREL Vishay Dale
crcw01005e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 56K OHM 1% 1/32W 01005
на замовлення 15475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Thick Film Resistors - SMD 01005 56Kohms 1% 250ppm 0.031watts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW010056K0FREL CRCW010056K0FREL Виробник : Vishay / Dale crcw01005e3-1762154.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 56Kohms 1% 250ppm 0.031watts
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
CRCW010056K0FREL CRCW010056K0FREL Виробник : Vishay Dale crcw01005e3.pdf Description: RES 56K OHM 1% 1/32W 01005