Продукція > VISHAY DALE > CRCW0201100KJNED
CRCW0201100KJNED
CRCW0201100KJNED Vishay Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 100K OHM 5% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 150000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CRCW0201100KJNED - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 kohm, ± 5%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennleistung: 50mW, Widerstand: 100kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 30V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0201100KJNED CRCW0201100KJNED Виробник : VISHAY 3716287.pdf Description: VISHAY - CRCW0201100KJNED - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 kohm, ± 5%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 50mW
Widerstand: 100kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 30V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 50mW
Widerstand: 100kohm
usEccn: EAR99
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Nennspannung: 30V
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 459
CRCW0201100KJNED CRCW0201100KJNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 100K OHM 5% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 100 kOhms
Мінімальне замовлення: 50
CRCW0201100KJNED CRCW0201100KJNED Виробник : Vishay crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 100Kohms 5% 200ppm
Мінімальне замовлення: 47
CRCW0201100KJNED CRCW0201100KJNED Виробник : Vishay / Dale crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 100Kohms 5% 200ppm