Продукція > VISHAY DALE > CRCW0201100RFNED
CRCW0201100RFNED
CRCW0201100RFNED Vishay Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 100 OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 160000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CRCW0201100RFNED - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 50mW, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/K, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CRCW e3 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 30V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0201100RFNED CRCW0201100RFNED Виробник : VISHAY VISH-S-A0011718068-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - CRCW0201100RFNED - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/K
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRCW e3 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 30V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
CRCW0201100RFNED CRCW0201100RFNED Виробник : VISHAY crcw0201e3.pdf Description: VISHAY - CRCW0201100RFNED - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRCW e3 Series
Nennspannung: 30V
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 338
CRCW0201100RFNED CRCW0201100RFNED Виробник : VISHAY crcw0201e3.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0201; 100Ω; 0.05W; ±1%; 30V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 100Ω
Power: 50mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 30V
Operating temperature: -55...155°C
Мінімальне замовлення: 100
CRCW0201100RFNED CRCW0201100RFNED Виробник : Vishay crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 100ohms 1% 200ppm
Мінімальне замовлення: 47
CRCW0201100RFNED CRCW0201100RFNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 100 OHM 1% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
Мінімальне замовлення: 45
CRCW0201100RFNED CRCW0201100RFNED Виробник : Vishay crcw0201e3.pdf Res Thick Film 0201 100 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
Мінімальне замовлення: 101
CRCW0201100RFNED CRCW0201100RFNED Виробник : Vishay / Dale crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 100ohms 1% 200ppm
Мінімальне замовлення: 43