Продукція > VISHAY DALE > CRCW020110K0JNED
CRCW020110K0JNED
CRCW020110K0JNED Vishay Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 10K OHM 5% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 110000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CRCW020110K0JNED - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 kohm, ± 5%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 50mW, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 10kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/K, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CRCW e3 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 30V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW020110K0JNED CRCW020110K0JNED Виробник : VISHAY crcw0201e3.pdf Description: VISHAY - CRCW020110K0JNED - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 kohm, ± 5%, 50 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 10kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/K
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRCW e3 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 30V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 50mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 10kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRCW e3 Series
Nennspannung: 30V
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
CRCW020110K0JNED CRCW020110K0JNED Виробник : Vishay crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 10Kohms 5% 200ppm
Мінімальне замовлення: 47
CRCW020110K0JNED CRCW020110K0JNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 10K OHM 5% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 10 kOhms
Мінімальне замовлення: 45
CRCW020110K0JNED CRCW020110K0JNED Виробник : Vishay / Dale VISH_S_A0011718068_1-2572129.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 10Kohms 5% 200ppm