Продукція > VISHAY / DALE > CRCW0201115KFKED
CRCW0201115KFKED
CRCW0201115KFKED Vishay / Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 115Kohms 1% 100ppm
на замовлення 11041 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0201115KFKED CRCW0201115KFKED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 115K OHM 1% 1/20W 0201