Продукція > VISHAY DALE > CRCW020111K8FNED
CRCW020111K8FNED
CRCW020111K8FNED Vishay Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 11.8K OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 11.8 kOhms
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SMD 11.8K OHM 1% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 11.8 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW020111K8FNED CRCW020111K8FNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 11.8K OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 11.8 kOhms