Продукція > VISHAY DALE > CRCW020112R0JNED
CRCW020112R0JNED
CRCW020112R0JNED Vishay Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 12 OHM 5% 1/20W 0201
на замовлення 9340 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 12ohms 5% 200ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW020112R0JNED CRCW020112R0JNED Виробник : Vishay / Dale crcw0201e3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 12ohms 5% 200ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
CRCW020112R0JNED CRCW020112R0JNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 12 OHM 5% 1/20W 0201