Продукція > VISHAY DALE > CRCW0201140RFNED
CRCW0201140RFNED
CRCW0201140RFNED Vishay Dale
crcw0201e3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 140 OHM 1% 1/20W 0201
на замовлення 7635 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 0201 140 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRCW0201140RFNED CRCW0201140RFNED Виробник : Vishay crcw0201e3.pdf Res Thick Film 0201 140 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
CRCW0201140RFNED CRCW0201140RFNED Виробник : Vishay Dale crcw0201e3.pdf Description: RES SMD 140 OHM 1% 1/20W 0201