Продукція > C&K > CRE10ROTM0S
CRE10ROTM0S C&K
cre.pdf
Виробник: C&K
Description: SW ROTARY DIP BCD 150MA 42VDC
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 42VDC
Current Rating (Amps): 150mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: BCD
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.268" (6.80mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Написати відгук
Технічний опис CRE10ROTM0S C&K
Description: SW ROTARY DIP BCD 150MA 42VDC, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 42VDC, Current Rating (Amps): 150mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: BCD, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.268" (6.80mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: Yes, Contact Material: Brass, Number of Positions: 10.
Інші пропозиції CRE10ROTM0S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRE10ROTM0S CRE10ROTM0S Виробник : C&K cre-3050989.pdf Coded Rotary Switches 10 mm DIP Coded Rotary Switches