CRG0402F82K
CRG0402F82K NEOHM - TE CONNECTIVITY
product-9-1676480-2.datasheet.pdf
Виробник: NEOHM - TE CONNECTIVITY
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CRG0402F82K - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 82 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 82kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 1.02mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CRG0402F82K - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 82 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 62.5mW, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 82kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CRG Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRG0402F82K CRG0402F82K Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-1622826-1 Description: RES SMD 82K OHM 1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 82 kOhms
Кількість Ціна
CRG0402F82K CRG0402F82K Виробник : NEOHM - TE CONNECTIVITY product-9-1676480-2.datasheet.pdf Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CRG0402F82K - DICKSCHICHTWIDERSTAND 82K 1% 0.063W 0402
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 82kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 1.02mm
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
CRG0402F82K CRG0402F82K Виробник : NEOHM - TE CONNECTIVITY product-9-1676480-2.datasheet.pdf Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CRG0402F82K - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 82 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
Nennleistung: 62.5mW
Widerstand: 82kohm
Widerstandstoleranz: 1%
Produktlänge: 1.02mm
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 82 kOhms