CRG1206F39R
CRG1206F39R TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 39 OHM 1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 39 Ohms
на замовлення 25000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CRG1206F39R - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 39 ohm, ± 1%, 250 mW, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 39ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CRG Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRG1206F39R CRG1206F39R Виробник : NEOHM - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-1622826-1 Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CRG1206F39R - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 39 ohm, ± 1%, 250 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 39ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRG Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 397
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 39ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRG Series
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 500
CRG1206F39R CRG1206F39R Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-1622826-1 Description: RES SMD 39 OHM 1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 39 Ohms
Мінімальне замовлення: 45
CRG1206F39R CRG1206F39R Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=4-1622826-1 Thick Film Resistors - SMD 39Ohms 1/4W 200V