CRGS2512J2R7
CRGS2512J2R7 TE CONNECTIVITY - NEOHM
2027916.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - NEOHM
Description: TE CONNECTIVITY - NEOHM - CRGS2512J2R7 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 2.7 ohm, ± 5%, 1.5 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1.5W
Widerstandstyp: Überspannungsschutz
isCanonical: N
Widerstand: 2.7ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRGS Series
productTraceability: No
Nennspannung: 250V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3739 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - NEOHM - CRGS2512J2R7 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 2.7 ohm, ± 5%, 1.5 W, 2512 [Metrisch 6432], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1.5W, Widerstandstyp: Überspannungsschutz, isCanonical: Y, Widerstand: 2.7ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 6.35mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CRGS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 250V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRGS2512J2R7 CRGS2512J2R7 Виробник : TE CONNECTIVITY - NEOHM 2027916.pdf Description: TE CONNECTIVITY - NEOHM - CRGS2512J2R7 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 2.7 ohm, ± 5%, 1.5 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1.5W
isCanonical: Y
Widerstand: 2.7ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 6.35mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CRGS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 250V
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Мінімальне замовлення: 3
CRGS2512J2R7 CRGS2512J2R7 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773463-8&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 2.7 OHM 5% 1.5W 2512