CRHP1206AF100MFKET
CRHP1206AF100MFKET Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
crhp.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: 100M, 1%, 100PPM, LEAD-FREE
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100M, 1%, 100PPM, LEAD-FREE, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHP1206AF100MFKET CRHP1206AF100MFKET Виробник : Vishay / Techno crhp.pdf Thick Film Resistors - SMD CRHP1206 3-sided nickel barrier 100M 0.01 100ppm Sn100
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms