CRHP2512AF33M0FKET
CRHP2512AF33M0FKET Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
crhp.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: 33M, 1%, 100PPM, LEAD-FREE
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms
на замовлення 445 шт:
Написати відгук
Description: 33M, 1%, 100PPM, LEAD-FREE, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Part Status: Active, Resistance: 33 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms