Продукція > VISHAY TECHNO > CRHV1206AF100MFKFF
CRHV1206AF100MFKFF
CRHV1206AF100MFKFF Vishay Techno
crhv.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: CRHV1206, 3-SIDED, SOLDER COATED
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRHV1206, 3-SIDED, SOLDER COATED, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 100 mOhms