Продукція > VISHAY / TECHNO > CRHV1206AF15M0JKE5
CRHV1206AF15M0JKE5
CRHV1206AF15M0JKE5 Vishay / Techno
crhv.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - SMD CRHV1206AF15M5%100E5e3
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 15M OHM 5% 0.3W 1206, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Part Status: Active, Resistance: 15 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV1206AF15M0JKE5 CRHV1206AF15M0JKE5 Виробник : Vishay Dale crhv.pdf Description: RES SMD 15M OHM 5% 0.3W 1206
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms
на замовлення 1212 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 15 MOhms