Продукція > VISHAY / TECHNO > CRHV1206AF470MFKET
CRHV1206AF470MFKET
CRHV1206AF470MFKET Vishay / Techno
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - SMD 470M OHM 1% 1.5KV
на замовлення 230 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Res Thick Film 1206 470M Ohm 1% 0.3W ±100ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV1206AF470MFKET CRHV1206AF470MFKET Виробник : Vishay crhv.pdf Res Thick Film 1206 470M Ohm 1% 0.3W ±100ppm/°C Pad SMD T/R