Продукція > VISHAY / TECHNO > CRHV1206AF50M0FKE1
CRHV1206AF50M0FKE1
CRHV1206AF50M0FKE1 Vishay / Techno
crhv.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - SMD CRHV1206AF 50M 1% 100 E1 e3
на замовлення 538 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 50M OHM, 1%, 0.3W, 1206,, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Resistance: 50 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV1206AF50M0FKE1 CRHV1206AF50M0FKE1 Виробник : Vishay Dale crhv.pdf Description: RES SMD 50M OHM, 1%, 0.3W, 1206,
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Resistance: 50 mOhms
на замовлення 343 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 50 mOhms