Продукція > VISHAY DALE > CRHV1206AF80M0FKE5
CRHV1206AF80M0FKE5
CRHV1206AF80M0FKE5 Vishay Dale
crhv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 80M OHM 1% 0.3W 1206
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Part Status: Active
Resistance: 80 mOhms
на замовлення 5500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 80M OHM 1% 0.3W 1206, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Part Status: Active, Resistance: 80 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV1206AF80M0FKE5 CRHV1206AF80M0FKE5 Виробник : Vishay / Techno crhv.pdf Thick Film Resistors - SMD 80M OHM 1% 3KV
на замовлення 754 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CRHV1206AF80M0FKE5 CRHV1206AF80M0FKE5 Виробник : Vishay Dale crhv.pdf Description: RES SMD 80M OHM 1% 0.3W 1206
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 80 mOhms