Продукція > VISHAY DALE > CRHV1206AF82M0JNE5
CRHV1206AF82M0JNE5
CRHV1206AF82M0JNE5 Vishay Dale
crhv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 82M OHM 5% 0.3W 1206
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Resistance: 82 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 82M OHM 5% 0.3W 1206, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Resistance: 82 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV1206AF82M0JNE5 CRHV1206AF82M0JNE5 Виробник : Vishay Dale crhv.pdf Description: RES SMD 82M OHM 5% 0.3W 1206
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 82 mOhms