Продукція > VISHAY TECHNO > CRHV2010AF100MFKEF
CRHV2010AF100MFKEF
CRHV2010AF100MFKEF Vishay Techno
crhv.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: CRHV2010, 3-SIDED, SOLDER COATED
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 1530 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRHV2010, 3-SIDED, SOLDER COATED, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Resistance: 100 mOhms