Продукція > VISHAY / TECHNO > CRHV2010AF33M0FKE5
CRHV2010AF33M0FKE5
CRHV2010AF33M0FKE5 Vishay / Techno
crhv.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - SMD CRHV2010AF33M1%100E5e3
на замовлення 940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 33M OHM 1% 1/2W 2010, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Part Status: Active, Resistance: 33 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV2010AF33M0FKE5 CRHV2010AF33M0FKE5 Виробник : Vishay Dale crhv.pdf Description: RES SMD 33M OHM 1% 1/2W 2010
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms
на замовлення 336 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms