Продукція > VISHAY DALE > CRHV2512AF100MFKE1
CRHV2512AF100MFKE1
CRHV2512AF100MFKE1 Vishay Dale
crhv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 100M OHM, 1%, 1.0W, 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100M OHM, 1%, 1.0W, 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV2512AF100MFKE1 CRHV2512AF100MFKE1 Виробник : Vishay Dale crhv.pdf Description: RES SMD 100M OHM, 1%, 1.0W, 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms