Продукція > VISHAY TECHNO > CRHV2512AF100MFKFT
CRHV2512AF100MFKFT
CRHV2512AF100MFKFT Vishay Techno
crhv.pdf
Виробник: Vishay Techno
Description: RES 100 MOHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100 MOHM 1% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.027" (0.69mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRHV2512AF100MFKFT CRHV2512AF100MFKFT Виробник : Vishay Techno crhv.pdf Description: RES 100 MOHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
Кількість Ціна
CRHV2512AF100MFKFT CRHV2512AF100MFKFT Виробник : Vishay / Techno crhv.pdf Thick Film Resistors - SMD 100Mohms 1% 1Watt 100ppm 3-side term